Cutie Kids Jewellery

Jedná se o vysoce kvalitní zlaté přívěsky, které jsou vyrobeny ze 14 karátového zlata (585/1000) s použitím prvotřídních zirkonů od firmy Preciosa nebo Swarovski-Signity. Veškeré šperky z bílého zlata jsou povrchově upraveny Rhodiem pro zajištění perfektního vzhledu a hypoalergenních vlastností. Nabídka nepřeberného množství vzorů zajistí, že se najde vždy ta pravá varianta pro každou slečnu a škála deseti různých barev zirkonů rozzáří šperk tak, aby zvýraznil krásu Vaší holčičky. 

do obchodu

Cutie Diamonds

Výrobky řady Cutie Diamonds přirozeně představují vrchol nabídky všech produktů značky Cutie. Jsou vyrobeny z prvotřídního čtrnáctikarátového zlata (585/1000), přičemž veškeré šperky z bílého zlata jsou povrchově upraveny Rhodiem pro dosažení dokonalého vzhledu a hypoalergenních vlastností. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní brilianty (kvalita SI, případně na vyžádání VS a barva G). Údaje o kamenech, stejně jako o celém šperku, jsou také potvrzeny na značkovém certifikátu, který je dodáván ke každému přívěsku. Šperk je dodáván v designové dárkové krabičce, která ladí s celkovým konceptem Cutie.

do obchodu

Cutie Silver and Pearls

Jedná se o vysoce kvalitní stříbrné dětské přívěsky, vyrobené ze stříbra o ryzosti 925/1000 a kvalitních zirkonů, přičemž každý šperk je povrchově upraven Rhodiem pro dosažení prvotřídního vzhledu a hypoalergenních vlastností. Šperky jsou doplněny skleněnými perličkami z produkce firmy Swarovski. Takto vznikají šperky, které svou něžností a zpracováním podtrhnou půvab Vaší malé princezny. 

do obchodu