Exkluzivní řada šperků pod názvem CUTIE Kids Jewellery je určena pro ty nejdražší v našem životě, pro naše děti

O nás

design

O značce

Cutie Kids Jewellery se stává synonymem pro vysoce kvalitní šperky pro děti vyrobené ze zlata a stříbra. Nabízena je široká škála vzorů od klasických (sloníci, kačenky, pomněnky, …) typů, provedených v moderním vzhledu, až po módní designy, které vycházejí z módy šperků pro dospělé. Nejde však jen o prostou výrobu a prodej šperků, ale o celkovou koncepci, kterou značka prezentuje. Ta se prolíná od jednotlivých vzorů, přes unikátní designové balení až po propagační materiály. Vše je slazeno do jednotného stylu a provedeno v nejvyšší kvalitě.

Šperky vyráběné pod značkou Cutie Kids Jewellery jsou vyráběny v Čechách, abychom si mohli být jisti kvalitou zpracování a byli schopni nabídnou rychlý a bezchybný servis. Značka však není mezinárodní pouze názvem. Jejím cílem je šířit kvalitní české výrobky i v zahraničí a zdobí tak holčičky v mnoha zemích světa. Dětské náušnice a přívěsky Cutie jsou pravidelně prezentovány na největších šperkařských mezinárodních výstavách v Evropě (Vicenza v Itálii nebo Inhorgenta v SRN) i ve světě (největší světová šperkařská výstava v Hong Kongu). Mimo toho se prezentujeme na středoevropské úrovni například na výstavách v Polsku (Krakow) nebo Rakousku (Vídeň). A samozřejmě nás můžete potkat i na našich „domácích“ trzích v ČR a SR (Výstava Klenoty a Hodiny v Praze a Bratislavě). V zájmu zajištění dalšího rozvoje je značka chráněna registrací na hlavních světových trzích.

Dětské náušnice a přívěsky Cutie nabízí krásné šperky pro každou holčičku i mladou slečnu. Najdete zde jak luxusní diamantové náušničky tak šperky za velmi dostupné ceny bez kompromisů v kvalitě. Díky široké škále vzorů a paletě deseti různých barev kvalitních zirkonů si každý může nalézt to pravé. Nabídka zapínání umožňuje, aby se náušničky Cutie staly prvním šperkem Vaší holčičky už od dvou měsíců, ale se zapínáním na klapku nadchnou i mladé slečny na prahu dospělosti.