Filozofie

Společnost Zodiax chce pod značkou Cutie Kids Jewellery nabízet širokou škálu šperků pro děti, ze které si díky nabídce typů, provedení a použitým materiálům dokáže vybrat každý to pravé.  Věříme, že dětské náušničky CUTIE se stanou milovaným a ceněným darem, který přinese Vašim nejbližším roky milých vzpomínek. Chceme nabídnout špičkový servis a výrobky zakomponované do jednotného designu značky včetně balení a propagace. Cílem značky Cutie Kids Jewellery je prosadit kvalitní a neotřelé české výrobky na mezinárodním trhu.

Naší snahou není jen těšit naše zákaznice krásou, kterou dostanou v podobě šperků Cutie. Zároveň si uvědomujeme, že ne všechny děti mají stejně dobrý start do života. Dětství pro některé z nich není jen obdobím, na které celý život s láskou vzpomínají. Proto ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové se snažíme zajistit co nejhezčí dětství alespoň pro některé znevýhodněné děti. Toto vědomí příslušnosti ke svému okolí a potřeby se o něj starat je nedílnou součástí filozofie naší firmy.

Jsme mladá a dynamická firma a velmi rádi se chopíme příležitosti růst spolu s potřebami Vašeho dítěte. Prosím neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pokud budete mít nějaké návrhy nebo připomínky.