Cutie Kids Jewellery

Jedná se o vysoce kvalitní zlaté náušničky, které jsou vyrobeny ze 14 karátového zlata (585/1000) s použitím prvotřídních zirkonů od firmy Preciosa nebo Swarovski-Signity. Veškeré šperky z bílého zlata jsou povrchově upraveny Rhodiem pro zajištění perfektního vzhledu a hypoalergenních vlastností. Nabídka nepřeberného množství vzorů zajistí, že se najde vždy ta pravá varianta pro každou slečnu a škála deseti různých barev zirkonů rozzáří šperk tak, aby zvýraznil krásu Vaší holčičky. Dětské náušnice Cutie Kids Jewellery lze se zapínáním na brizuru použít již u miminek od dvou měsíců. Zároveň při použití zapínání na klapku mohou zdobit i velké slečny na prahu dospělosti.

Dětské náušničky Cutie jsou špičkovou kvalitou s prvotřídním designem za více než rozumnou cenu.

 

do obchodu

Cutie Diamonds

Výrobky řady Cutie Diamonds přirozeně představují vrchol nabídky všech produktů značky Cutie. Jsou vyrobeny z prvotřídního čtrnáctikarátového zlata (585/1000), přičemž veškeré šperky z bílého zlata jsou povrchově upraveny Rhodiem pro dosažení dokonalého vzhledu a hypoalergenních vlastností. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní brilianty (kvalita SI, případně na vyžádání VS a barva G). Údaje o kamenech, stejně jako o celém šperku, jsou také potvrzeny na značkovém certifikátu, který je dodáván ke každým náušničkám. Šperk je dodáván v designové dárkové krabičce, která ladí s celkovým konceptem Cutie.

Zářivý třpyt náušnic Cutie Diamonds může podtrhnout krásu Vaší malé princezny již od dvou měsíců při použití zapínání na brizuru. Pokud si je vyberete se zapínáním na klapku, mohou zdobit i velké slečny na prahu dospělosti.

Dětské náušnice Cutie Diamonds jsou špičkovou ozdobou Vaší holčičky za překvapivě dostupné ceny.

 

do obchodu

Cutie Silver and Pearls

Jedná se o vysoce kvalitní stříbrné dětské náušničky, vyrobené ze stříbra o ryzosti 925/1000 a kvalitních zirkonů, přičemž každý šperk je povrchově upraven Rhodiem pro dosažení prvotřídního vzhledu a hypoalergenních vlastností. Náušničky jsou doplněny skleněnými perličkami z produkce firmy Swarovski. Takto vznikají šperky, které svou něžností a zpracováním podtrhnou půvab Vaší malé princezny. Stříbrné dětské náušnice Cutie S&P jsou ideální volbou pro toho, kdo v této chvíli chce minimalizovat náklady na investici do šperků pro děti. Zároveň jsou perfektním řešením „dalších“ náušniček pro malé parádnice, případně „náhradních“ šperků např. před dovolenou.

Cutie S&P jsou dětské náušničky za bezkonkurenční cenu bez kompromisů v kvalitě.

 

do obchodu