CUTIE Kids Jewellery

Exkluzivní řada šperků pod názvem CUTIE Kids Jewellery je určena pro ty nejdražší v našem životě, pro naše děti. Protože chápeme, že narození dítěte znamená pro každého rodiče malý zázrak, je při výrobě našich výrobků kladen důraz na kvalitu použitého drahého kovu a kamenů, zdravotní nezávadnost, bezpečnost, design a dokonalé dílenské zpracování. Právě proto mohou být dětské náušničky CUTIE ozdobou dětí již od kojeneckého věku.

Dětské náušnice CUTIE, tak jsou dokonalou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí unikátní ozdobu pro své nejmenší. Prarodiče či přátele zase mohou originálním dárkem pogratulovat a podělit se tak o radost z narození miminka.

 

Navštivte nás

Navštivte nás v našem showroomu v areálu Kunratického zámečku v Praze 4. 

Více informací

Výstava hodiny a klenoty

Společnost ZODIAX a.s., Váš dlouholetý spolehlivý český dodavatel zlatých a stříbrných šperků, si Vás již tradičně dovoluje pozvat k návštěvě stánku č. 24 v rámci Pražské výstavy Hodiny a Klenoty stánku č.305 v rámci vídeňské výstavy PRETIOSA Vienna, kde budete moci shlédnout novinky v rámci našich již zaběhnutých značek dětských náušniček CUTIE či litého zboží značky DANFIL v provedení s kubickými zirkony či diamanty.

Celý článek

Společenská odpovědnost

Podporujeme Malíček - projekt Dobrovolnictví v Dětském centru Krč při FTN Praha 4.

Více informací o projektu malíček