O Dětských náušnicích

Již od nepaměti se lidé zdobili přírodními materiály i vlastními výtvory. Tato touha zvýrazňovat svou krásu zůstala lidem dodnes a rozvinula se v různých podobách a s regionálními specifiky na celém světě. Především pro ženy ve většině kultur platí, že „šperků není nikdy dost“ a darování šperku je vnímáno jako projev ryzích citů, zájmu a lásky.

Stejně tak se v různých regionech vyvinula tradice šperků pro děti, především samozřejmě pro holčičky. Koneckonců, naši potomci jsou to nejvzácnější co máme a je třeba si jich hledět a zajistit, že si všichni všimnou, že ta naše holčička je právě ta nejkrásnější na světě. Vcelku logicky dětské náušnice bývají velmi často tím prvním šperkem, který malá slečna dostane do své celoživotní sbírky. Při správně zvoleném materiálu a zapínání totiž nehrozí nebezpečí uvolnění náušničky a proto se mohou dávat již malým miminkům.

I proto, že jsou dětské náušnice často prvním šperkem, který dítě dostane, má k nim nositelka často vztah na celý život. To je umocněno i emocionálním vztahem k tomu, od koho šperk dostala (připomínka prarodičů nebo rodičů). A především u hodnotnějších (například briliantových) náušniček se z dětských náušniček může stát i rodinný šperk, který přechází mezi generacemi. V takovém případě už emocionální hodnota náušniček přesahuje i jejich hodnotu materiální.

Nicméně hlavní smysl dětských náušnic je stejný jako u všech jiných šperků – aby se nositelka ještě více líbila svému okolí, svým blízkým a větší slečny i samy sobě.

U dětských náušnic však přistupuje ještě jedno naprosto zásadní hledisko. Právě vzhledem k tomu, že mohou být pořizovány již pro miminka, je naprosto nejdůležitější jejich bezpečnost. Ta má u dětských náušniček dvě složky. Jednak jde o použitý materiál a zpracování, které musí maximálně eliminovat riziko jakýchkoli alergických reakcí. V neposlední řadě pak jde o vhodně zvolený typ zapínání dětské náušnice, aby odpovídal věku nositelky a především u batolat zabránil vyjmutí náušnice s rizikem spolknutí nebo ztráty. V naší nabídce dětských náušnic značky Cutie Diamonds a Cutie Kids Jewellery jsou zařazeny pouze náušnice vyrobené výhradně z vysoce kvalitního čtrnáctikarátového zlata (585/1000) či stříbra (925/1000). Veškeré výrobky z bílého zlata a ze stříbra jsou povrchově upraveny galvanickým nanesením vrstvičky Rhodia. Rhodium společně s Rutheniem a Palladiem patří do takzvané skupiny lehkých platinových kovů a u kvalitních šperků se využívá k povrchové úpravě výrobků z bílého zlata a stříbra. Dodává jim dokonalou bílou barvu a lesk a navíc vzhledem ke svým hypoalergenním vlastnostem zabraňuje alergickým reakcím.

Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou dětských šperků, která je i vzhledem k jejich velikosti specifická, nabízíme špičkovou kvalitu a v naší nabídce najdete vhodné zapínání pro různé věkové kategorie.

Dětské náušnice a přívěsky s brilianty
Briliantové dětské náušnice řady Cutie Diamonds přirozeně tvoří vrchol naší nabídky. Použity jsou velmi kvalitní diamanty v kvalitě minimálně SI (je možno se dohodnout na použití briliantů v kvalitě VS a vyšší) a barvy G. Díky třpytivému lesku těchto briliantů bude malá krasavice, která náušničky Cutie Diamonds nosí, rozhodně nepřehlédnutelná a dostane se jí zasloužené pozornosti.
Náušnice Cutie Diamonds jsou vyrobeny z vysoce kvalitního čtrnáctikarátového zlata (585/1000) v bílé nebo žluté barvě. V případě zájmu o briliantové náušnice z osmnáctikarátového zlata (750/1000) nás prosím kontaktujte. Veškeré náušnice z bílého zlata obsahují povrchovou úpravu galvanicky nanesenou vrstvou Rhodia, které zajistí dokonalou barvu a lesk a maximálně eliminuje riziko alergických reakcí.
Dětské náušnice Cutie Diamonds budou rozhodně krásným základem sbírky šperků Vaší malé princezny. Nabízíme třpytivý luxus  briliantového šperku za velmi atraktivní ceny. Vzhledem k tomu, že u některých typů náušniček jsou používány diamanty menších rozměrů, může být mnoho lidí překvapeno jak dosažitelný tento luxus může být.
Ke každým náušnicím dodáváme značkovou designovou krabičku a certifikát popisující a potvrzující údaje o šperku i o použitých kamenech.

Zlaté dětské náušnice a přívěsky
Naše dětské náušnice Cutie Kids Jewellery jsou vyrobeny ze čtrnáctikarátového zlata (585/1000) s použitím prvotřídních zirkonů vyráběných buď českou společností Preciosa nebo firmou Swarovski – Signity. Jedná se o nejrozšířenější kombinaci materiálů při výrobě a prodeji dětských náušnic v České i Slovenské Republice. Kvalitní zlato zajišťuje nejlepší možnou ochranu před alergickými reakcemi a dodává luxusní vzhled. Třpytivé bílé i mnohobarevné prvotřídní zirkony pak rozzáří šperk a přispívají k půvabu malé nositelky náušnic a přitahují k ní zaslouženou pozornost. Zlaté dětské náušničky navíc mají v naší kultuře i dlouholetou tradici.
Řada Cutie Kids Jewellery nabízí velkou škálu vzorů dětských náušnic. Najdete zde tradiční motivy v novém zpracování (např. sloníci, kačenky, berušky, pomněnky), ale i moderní vzory, které se inspirují posledními trendy ve špercích pro dospělé. Věříme tedy, že najdete to pravé pro Vaši malou princeznu, ať je její věk a její (případně Vaše) preference jakékoli.
Veškeré šperky z kolekce Cutie Kids Jewellery nabízíme ve žluté i bílé barvě čtrnáctikarátového zlata, přičemž bílé zlato je vždy rhodiováno pro zajištění dokonalého vzhledu a hypoalergenních vlastností. U některých typů je možno nabídnout i barevnou kombinaci, kdy na základu ze žlutého zlata je rhodiem dotvářen atraktivní vzhled tak, že některé části náušnice jsou zvýrazněny bílou barvou.

Stříbrné dětské náušničky
Do naší nabídky jsme zařadili i řadu Cutie Silver and Pearls, ve které naleznete kvalitní stříbrné dětské náušnice, na kterých jsou mimo zirkonů použity i skleněné perličky Swarovski. Použité stříbro 925/1000 je vždy povrchově upraveno rhodiováním, aby se dosáhlo dokonalého vzhledu a hypoalergenních vlastností.
Naše stříbrné dětské náušničky nabízejí velmi hodnotné šperky z hlediska estetického i technického, přičemž se nabízejí za vysoce atraktivní cenu díky nižším nákladům na materiál než u zlata. Tyto šperky jsou vítanou alternativou pro kupující, kteří nechtějí příliš slevit z kvality a atraktivity náušniček a přitom nechce aktuálně investovat do hodnotnějších zlatých náušnic. Často jsou také kupovány jako doplněk ke zlatým náušnicím, aby je mohla malá parádnice střídat. Někdy také mohou být pořizovány například před cestou na dovolenou nebo v jiných případech, kdy by mohlo hrozit větší nebezpečí ztráty, zapomenutí nebo poškození šperku.